آرایش کلاسیک چشم متناسب با رژ لب قرمز

آرایش کلاسیک

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تا به حال از خود پرسیده اید چه آرایش چشمی به رژ لب قرمز می آید؟ اگر دوست دارید رژ لب قرمز بزنید اما نمی دانید با چشم ها چه کار کنید، نگاهی به نکات زیر در مورد آموزش آرایش چشم متناسب با رژ لب قرمز بیندازید!

ظاهر طبیعی

اگر دقیقاً ندانید دنبال چه هستید، پیدا کردن آرایش چشم مناسب برای لب های قرمز می تواند مشکل باشد! ظاهر طبیعی بسیار راحت است و در واقع تمام توجه را به لب ها جلب می کند، یعنی همان جایی است که می خواهید. کمی فرمژه، کمی ریمل و کمی سایه چشم سبک می تواند تاثیر بزرگی داشته باشد و کاملاً هم طبیعی به نظر می رسد.

 ظاهر هیجان انگیز با رژ لب قرمز

اگر دنبال چهره ای بسیار جذاب هستید که تمام توجه را به لب ها جلب کند، این ظاهر مناسب شماست! رژ لب قرمز با آرایش چشم دودی بسیار زیبا می شود به شرطی که درست انجام شود و بیش از اندازه نباشد. کمی رنگ تیره استفاده کنید، مثل قهوه ای تیره با خاکستری و سپس آن را با خط چشم سیاه و پخش شده تکمیل کنید. واقعاً هیجان انگیز خواهد شد اگر به اندازه انجام شود!

ظاهر کلاسیک

اگر می خواهید ظاهری کلاسیک با رژ لب قرمز داشته باشید، آرایش چشم ها باید حتماً بی رنگ و خنثی باشند. کمی درخشش ملایم توصیه می شود اما از زرق و برق زیاد پرهیز کنید. هم چنین کمی ریمل تیره تر کمک می کند چشم ها بیش تر به چشم بیایند!

ظاهر جذاب

اگر می خواهید با رژ قرمز کمی جذاب تر به نظر برسید، می توانید خط چشم کلفت تری بکشید. ریمل مشکی، خط چشم مشکی و حتی کمی برق ملایم توجه را هم به لب ها و هم به چشم ها جلب می کند. کمی برق لب هم روی ماتیک قرمز بزنید تا لب ها بیشتر جلوه پیدا کنند!

ظاهر ساحلی

شاید بپرسید چرا باید در ساحل رژ قرمز بزنید، اما صادقانه بگویم من همیشه با آرایش کامل به ساحل می روم! اگر مثل من هستید، می توانید تقریباً تمام آرایش چشم را حذف کرده و فقط کمی ریمل بلند کننده و البته رژ لب قرمز بزنید. ضدآفتاب را هم فراموش نکنید!

ظاهر روز

شاید فکر کنید لب های قرمز برای محل کار مناسب نیست، اما این لزوماً درست نیست دختر ها؛ رژ قرمز برای هرجایی می تواند مناسب باشد! فقط باید مطمئن شوید آن را درست انجام داده اید! کمی ریمل، خط چشم و کمی هم سایه ی چشم سبک آرایش خوبی برای محل کار خواهد بود!

 ظاهر ظریف

اگر دنبال آرایشی ملایم تر هستید، کمی رنگ قرمز روی لب ها بزنید و سپس برق لب اضافه کنید! به این ترتیب قرمز کمی کم رنگ می شود اما هم چنان درخشش خود را دارد. آرایش چشم به سبک آرایش کلاسیک هم باید کمرنگ باشد. همه چیز باید طبیعی به نظر برسد!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *